Zimowe rejsy motorówkami – Extreme Rib Ride

[row]


[one_second_last]

Śladem naszych sąsiadów z północy – Szwecji i Norwegii, oraz Wysp Brytyjskich chcemy zaproponować ZIMOWE, EKSTREMALNE PRZEJAŻDŻKI MOTORÓWKAMI RIB połączone ze zwiedzaniem Trójmiasta od strony wody. To, co u nas wydaje się niemożliwe, z powodzeniem organizowane jest w krajach, gdzie warunki pogodowe są wiele surowsze od tych, które spotkać możemy na Zatoce Gdańskiej.

Ofertę naszą kierujemy do tych osób, które poszukują ekstremalnych doznań, takich jak skok ze spadochronem, jazda samochodami terenowymi, wspinaczka alpinistyczna. Gwarantujemy, iż chwile spędzone na zimowym morzu, okraszone niecodziennymi widokami Trójmiasta od strony wody, zapewnią równie – jeśli nie bardziej – ekstremalne doznania.

[/one_second_last]

[/row]

[row]

Aby uczestnicy mieli pełny komfort w trakcie podróży, ze swojej strony zapewniamy ciepłą, profesjonalną odzież: profesjonalne kombinezony dla załóg statków – wodoszczelne, wiatro-odporne oraz bardzo ciepłe, neoprenowe rękawiczki, neoprenowe kominiarki oraz gogle. Ze swojej strony uczestnicy muszą zapewnić jedynie ciepłą bieliznę, buty oraz czapki.

Całość organizowana będzie inaczej, niż w czasie ciepłych miesięcy. Pogoda zobowiązuje nas bowiem, do specjalnych przygotowań. Po uczestników będziemy przyjeżdżać do hotelu. Na miejscu przeprowadzimy krótki instruktarz, wyjaśniający co nas czeka i jakie są zasady obowiązujące na łodzi.

Następnie każdego uczestnika odpowiednio ubierzemy i – w zależności od hotelu – busem lub na piechotę udamy się do motorówek.

[/row]