Pływanie motorówką po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

Certyfikat członka załogi – żeby nas zapamiętać!
8 lutego 2014
RED BULL AIR RACE w Gdyni
2 maja 2014
Pokaż wszystkie wpisy

Pływanie motorówką po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

rejs motorówką i Maersk Triple-E

Przejażdżka motorówką Gdańsk Stare MiastoSezon żeglarski, czyli sezon na pływanie motorówką uważamy za otwarty. 1 maja jest oficjalną datą rozpoczęcia sezonu żeglarskiego i motorowodnego, stąd nie ma na co czekać. Czas na wodę! Wycieczka motorówką przed nami!

Polecamy przejażdżki motorówką, rejsy po Zatoce Gdańskiej, pływanie motorówką RIB, czy wynajem motorówki – jak zwał, tak zwał, ważny jest efekt końcowy J

Okazuje się, że szczury lądowe mają różne pomysły na nazywanie czasu jaki można z nami spędzić. Jest to – nie skromnie mówiąc – fenomenalny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi oraz pomysł na wieczór  panieński lub kawalerski.

Ci, którzy zdecydowanie wolą mniejszą dawkę adrenaliny i sucho spędzony czas mogą pozostać na pokładzie. Ale warto pamiętać, że ogromna część ciekawych atrakcji czeka na nas również poza burtą motorówki. O czym mowa? Narty wodne, weakboard (czyli snowboard w wersji na morzu – jedna deska), rozmiaty dmuchane platformy holowane za motorówką, czy parasailing – spadochron holowany za motorówką.

Dla tych, którzy ciekawi są okolicy oraz historii naszego regionu mamy propozycje wycieczek po Zatoce Gdańskiej, czyli dynamiczna i nowoczesna, a co za tym idzie najatrakcyjniejsza forma zwiedzania Gdańska, Sopotu i Gdyni. Tego typu wycieczki od wielu lat sprawdzają się jako uatrakcyjnienie spotkań biznesowych jak również prywatnych pobytów turystycznych w Trójmieście.  Jeśli chcecie uatrakcyjnić wizytę swoich gości i pokazać z jakiego miejsca wywodzi się firma i jej pracownicy, jest to najlepsza i najciekawsza alternatywa. Jest to też świetna alternatywa dla tych, którzy chcą pokazać swoim przyjaciołom że życie w Trójmieście ma uroki, których nie zaznacie w innym miejscu Polski. Wystarczy wynająć motorówkę i wybrać się na rejs motorówką.

Wycieczka motorówką Sopot - GdańskTrzeba bowiem sobie zadawać sprawę, że Zatoka Gdańska i Pucka to na skalę kraju jedyna taka atrakcja. Wybrzeże w okolicy Świnoujścia, Kołobrzegu, Łeby, czy Ustki nie są aż tak atrakcyjne!

Zapraszamy na naszą stronę: wycieczki.riby.pl, gdzie można zobaczyć szczegółowy opis tras. Są to oczywiście propozycje. Każdy rejs dostosowujemy do czasu i budżetu jakim dysponuje klient. Możesz z nami spędzić jedną godzinę, ale również kilka. Powiedz nam co chcesz zobaczyć, a podpowiemy najlepszą opcję rejsu motorówką po Zatoce Gdańskiej.

Wycieczki motorówką po Gdańsku, gwarantują wspomnienia na lata. Zapraszamy na przejażdżkę motorówką.