Przejażdżki szybką motorówką po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku
Certyfikat członka załogi – żeby nas zapamiętać!
8 lutego 2014
RED BULL AIR RACE w Gdyni
2 maja 2014
Pokaż wszystkie wpisy

Pływanie motorówką po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

Przejażdżka motorówką Gdańsk Stare MiastoSezon żeglarski, czyli sezon na pływanie motorówką uważamy za otwarty. 1 maja jest oficjalną datą rozpoczęcia sezonu żeglarskiego i motorowodnego, stąd nie ma na co czekać. Czas na wodę! Wycieczka motorówką przed nami!

Polecamy przejażdżki motorówką, rejsy po Zatoce Gdańskiej, pływanie motorówką RIB, czy wynajem motorówki – jak zwał, tak zwał, ważny jest efekt końcowy J

Okazuje się, że szczury lądowe mają różne pomysły na nazywanie czasu jaki można z nami spędzić. Jest to – nie skromnie mówiąc – fenomenalny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi oraz pomysł na wieczór  panieński lub kawalerski.

Ci, którzy zdecydowanie wolą mniejszą dawkę adrenaliny i sucho spędzony czas mogą pozostać na pokładzie. Ale warto pamiętać, że ogromna część ciekawych atrakcji czeka na nas również poza burtą motorówki. O czym mowa? Narty wodne, weakboard (czyli snowboard w wersji na morzu – jedna deska), rozmiaty dmuchane platformy holowane za motorówką, czy parasailing – spadochron holowany za motorówką.

Dla tych, którzy ciekawi są okolicy oraz historii naszego regionu mamy propozycje wycieczek po Zatoce Gdańskiej, czyli dynamiczna i nowoczesna, a co za tym idzie najatrakcyjniejsza forma zwiedzania Gdańska, Sopotu i Gdyni. Tego typu wycieczki od wielu lat sprawdzają się jako uatrakcyjnienie spotkań biznesowych jak również prywatnych pobytów turystycznych w Trójmieście.  Jeśli chcecie uatrakcyjnić wizytę swoich gości i pokazać z jakiego miejsca wywodzi się firma i jej pracownicy, jest to najlepsza i najciekawsza alternatywa. Jest to też świetna alternatywa dla tych, którzy chcą pokazać swoim przyjaciołom że życie w Trójmieście ma uroki, których nie zaznacie w innym miejscu Polski. Wystarczy wynająć motorówkę i wybrać się na rejs motorówką.

Wycieczka motorówką Sopot - GdańskTrzeba bowiem sobie zadawać sprawę, że Zatoka Gdańska i Pucka to na skalę kraju jedyna taka atrakcja. Wybrzeże w okolicy Świnoujścia, Kołobrzegu, Łeby, czy Ustki nie są aż tak atrakcyjne!

Zapraszamy na naszą stronę: wycieczki.riby.pl, gdzie można zobaczyć szczegółowy opis tras. Są to oczywiście propozycje. Każdy rejs dostosowujemy do czasu i budżetu jakim dysponuje klient. Możesz z nami spędzić jedną godzinę, ale również kilka. Powiedz nam co chcesz zobaczyć, a podpowiemy najlepszą opcję rejsu motorówką po Zatoce Gdańskiej.

Wycieczki motorówką po Gdańsku, gwarantują wspomnienia na lata. Zapraszamy na przejażdżkę motorówką.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.