Z różnych mejsc

Stacjonujemy w Marinie Gdynia, ale możemy Was zabrać z dowolnego miejsca

Weź aparat

Widok Trójmiasta od strony wody jest wart fotografowania

Wycieczki / Rejsy po Zatoce Gdańskiej i Trójmieście

Pomysł na zwiedzanie Trójmiasta od strony wody powstał w wyniku połączenia dwóch naszych pasji - pływania motorówkami RIB oraz uwielbienia do zarażania naszych gości miłością do Trójmiasta.

Trójmiasto jest bardzo istotnym fragmentem Polski o bardzo burzliwej i zarazem ciekawej historii. Nowoczesna Gdynia, kultowy Sopot oraz historyczny Gdańsk, to mieszanka która tworzy świetne tło do rejsu łodzią motorową, która całość doprawia ogromnym zastrzykiem adrenaliny.

Nie można zapomnieć też o tym, że samo morze, handel morski, transport morski, stocznie - to potężna ilość ciekawostek, która zarówno dla przybyszów z południa Polski, jak i samych mieszkańców Trójmiasta często są sporym zaskoczenie i zawsze chętnie wysłuchiwane.

Docierając do ciekawych miejsc w ramach Zatoki Gdańskiej i kanałów portowych przystajemy, żeby opowiedzieć Wam ciekawą historię związaną z danym miejscem. Co więcej - żeby zobrazować Wam to o czym opowiadamy, na łodzi pokazujemy Wam specjalnie opracowane prezentacje. Nie zawsze bowiem łatwo jest sobie wyobrazić i przypomnieć wszystkie fakty z historii, albo też obserwacja od strony wody nie daje możliwości zerknięcia od strony lądu :) Zależy nam, żebyście z naszych pokładów zeszli zadowoleni, jednocześnie planując kolejną wizytę :)

Wycieczki szybkimi motorówkami RIB jest tym, co odróżnia nas od konkurencji. 15 min przejażdżka motorówką to jest to, czego u nas nie dostaniecie. Dajemy Wam dużo więcej i zależy nam żebyście mieli czas i możliwość polubienia Trójmiasta na tyle, żeby wracać do niego każdego roku. Wsiadając na nasz pokład możecie być pewni, że poświęcimy Wam pełną uwagę i swoje zaangażowanie.

Poniżej przedstawiamy Wam dwie główne trasy - każda na około 2 godziny. Jest to jednak propozycja, którą możemy modyfikować. Minimalny czas wynajęcia motorówki to 1 godzina.


A jeśli jesteście ciekawi jak może wyglądać Wasza jedno godzinna wycieczka łodzią motorową z Sopotu lub Gdyni, TUTAJ opisaliśmy ze szczegółami naszą propozycję.

Jeśli jesteście jeszcze nie przekonani do rejsu motorówką, to zachęcamy do obejrzenia filmiku: