Na pamiątkę - Certyfikat członka załogi - żeby nas zapamiętać!
Zima gości w Marinie Gdynia
23 stycznia 2014
rejs motorówką i Maersk Triple-E
Pływanie motorówką po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku
2 maja 2014
Pokaż wszystkie wpisy

Certyfikat członka załogi – żeby nas zapamiętać!

Co prawda mamy dopiero początek lutego, ale jest to czas, gdy powoli rozpoczynamy przygotowania do sezonu motorowodnego 2014.  Przygotowania oczywiście obejmują planowanie prac serwisowych, żeby motorówki były gotowe do wytężonej pracy od wiosny do późnej jesieni.

Jest to też czas, kiedy szukamy nowych/innych pomysłów na to, żeby zapaść w pamięci naszym klientom. Bezwzględnie zapadamy w pamięci dzięki emocjom, które zapewniamy odważnym, decydującym się na spędzenie z nami czasu oraz dzięki  niesamowicie ciekawym opowieściom o historii regionu Gdyni, Gdańska i Sopotu. Jasne jest, że ta druga część, czyli historia naszego regionu, to nie nasza zasługa, ale zapewniamy że my przedstawiamy ją w ciekawy sposób. W sposób, który na lądzie jest nie do powtórzenia. Ciekawe historie oraz adrenalina wynikająca z przejażdżki szybką motorówką RIB, to niewątpliwie powody, aby o nas pamiętać i nas polecać.

Problem jednak w tym – jak się ostatnio dowiedzieliśmy – że nie każdy z Was pamięta nazwę naszej domeny, co po kilku tygodniach utrudnia dotarcie do nas.

Mamy więc pomysł.

Jeśli spędzicie na naszych pokładach minimum dwie godziny, na pamiątkę otrzymacie kubek z logo i certyfikatem członka załogi. Mamy nadzieję, że będzie to super pamiątka i coś, co będzie codziennie „kuło” Was w oczy 🙂

A jeśli zastanawiacie się, co można zobaczyć w trakcie minimum 2 godzinnego rejsu motorówką RIB, zapraszamy na stronę:  Wycieczki po Trójmieście.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.