WATER TAXI CZYLI WODNE TAXI Z TRÓJMIASTA NA PÓŁWYSEP HELSKI

Czas wakacji jest zmorą dla turystów chcących szybko dotrzeć na Półwysep Helski, ponieważ przez korki podróż z Trójmiasta do Jastarni, Juraty, czy Helu potrwać może ponad cztery godziny!!

Tramwaj wodny – w zależności skąd wypływa, płynie przynajmniej 1,5 godziny, rusza o ściśle określonych godzinach i dociera do dwóch portów – nie zawsze odpowiadających.

ROZWIĄZANIEM JEST NASZA PROPOZYCJA – WATER TAXI!!!

Nasze motorówki RIB stacjonują w gdyńskiej marinie, skąd na drugą stonę zatoki docieramy w czasie około 30 minut i w każde miejsce. Brak portu, mariny, czy mola nie jest problemem.

Jeżeli szukasz właśnie usług wodnego taxi, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę w Gdyni bądź w miejscu w którym obecnie wypoczywasz.

Warto pamiętać, iż na Półwysep Helski najszybciej dotrzemy z Gdyni. Tutaj też bez problemu można zostawić samochód – na parkingu koło mariny, bądź na strzeżonym parkingu przy Hotelu Gdynia – 5 min spacerem od mariny. W Sopocie i Gdańsku są duże problemy z zaparkowaniem auta. W sławnym kurorcie, żeby wsiąść do motorówki trzeba jeszcze pokonać najdłuższe molo w Europie.

Więc jeśli szkoda Ci czasu na korki i chcesz jak najszybciej znaleźć się na najpiękniejszej plaży w tej części Europy zapraszamy do kontaktu!

W różnych miejscach

Pływamy tam, gdzie nie ma strefy ciszy,

Zapewniamy adrenalinę

Wystarczy, że na Zatoce będzie lekka fala!

Wspaniałe widoki

Z perspektywy wody wychodzą świetne zdjęcia.

Dostosujemy czas

Trasy dobieramy pod potrzeby klientów.