Kilka słów o nas....


Jesteśmy grupą zapaleńców od zawsze zapatrzonych w morze. Uważamy się za szczęśliwców ponieważ mieszkamy nad morzem w miejscu, które uważane jest na jedno z najatrakcyjniejszych w Polsce – Trójmieście.

W chwili, kiedy temperatura powietrza pozwala na przyjemne spędzenie czasu na wodzie, naszym drugim domem staje się gdyńska marina - jak dotąd najlepiej przygotowane miejsce do uprawiania sportów wodnych.

Pływanie jest dla nas pasją, którą staramy się zarażać każdą osobę stawiającą nogę na naszym pokładzie. Natomiast zwiedzając Trójmiasto od strony wody rozkochujemy w nim kolejnych przyjezdnych.

Do naszej pracy wykorzystujemy motorówki typu RIB (Rigid Inflatable Boat). Są to łodzie lekkie, ale bardzo wytrzymałe i pojemne. Zbudowane są z wytrzymałego i wyprofilowanego kadłuba oraz dmuchanych burt. Taka konstrukcja wykazuje się ogromną stabilnością i wysoką dzielnością morską. Dmuchane burty zapewniają jednostce pływalność nawet wtedy, gdy z powodu złych warunków na pokład dostaną się duże ilości wody. Tego typu jednostki wykorzystywane są przez służby ratunkowe, policję oraz wojsko.

My do pracy wybraliśmy motorówki, które zapewniają optymalne wykorzystanie przy racjonalnych kosztach. Są to jednostki o długości 6-8 metrów i silnikach 130KM, 150KM, 200KM i 225KM. Każda wyposażona jest w wygodne i bezpieczne siedziska dla 6-9. pasażerów.

 

Gdynia nas promuje....


W 2020 roku Miasto Gdynia zaprosiła naszą firmę do projektu Gdyńskie Firmy Rodzinne. Jednym z elementów jest wsparcie promocji naszej firmy :) Dzięki temu można zobaczyć nas nieco "od kuchni".