Czarter łodzi czy opcja wynajmu?

Wynajem motorówek | czarter motorówekZacznijmy od tego, że wynajem motorówek, jachtów i łodzi jest typowo śródlądowym określeniem. Na wodzie używamy określenia czarter (z ang. Charter) i oznacza właśnie wynajęcie sprzętu pływającego.
Czarterować (wynajmować) można na różnych warunkach, które dyktowane są uprawnieniami potrzebnymi do czarteru motorówki oraz wielkością łodzi motorowej i mocą silnika. Przygotowania do przejażdżki motorówką RIB w Gdyni.Przygotowania do przejażdżki motorówką RIB w Gdyni

Nasza firma oferuje wynajem motorówek RIB

jedynie wraz z obsługą i sternikiem. Wynika to z faktu, iż pływamy profesjonalnie przygotowanymi łodziami z większą mocą silników. Czarter motorówki bez sternika oznaczałoby z naszej strony za duże ryzyko.

Czarterujemy (wynajmujemy) motorówki na minimum jedną godzinę. Koszt, który ustalamy za każdym razem indywidualnie obejmuje czarter sprzętu, wynagrodzenie sternika oraz koszt paliwa.

Czas wynajmu łodzi motorowej liczymy od momentu wypłynięcia z mariny w Gdyni. Natomiast przy czarterach poza Trójmiastem, osobno ustalamy koszt transportu sprzętu.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu