Pływające billboardy.

KLIENCI

Jest to nowość na polskim rynku, która na świecie zdobywa swoich zwolenników już od kilku lat. Z tej formy reklamy skorzystali między innymi: McDonald's, Nike, Honda, Cadbury, Heineken, AT&T, American Airlines.

ZALETY OFERTY

Nasze pływające billboardy pojawią się tam, gdzie jeszcze nikt nie miał okazji reklamować swoich marek, czy produktów.

Dzięki nam, możecie Państwo dotrzeć do wszystkich osób przebywających na plażach, bulwarach, czy molo. Natomiast dzięki innowacyjności pomysłu gwarantujemy, iż Państwa reklama zwróci uwagę potencjalnych klientów.

Dajemy też możliwość efektywnego brandingu regat, czy innych akcji na wodzie, co dotąd było trudne ze względu na małą ilość powierzchni reklamowych znajdujących się na wodzie.

TROCHĘ TECHNIKIBillboard zbudowany jest z dmuchanych modułów. Pojedynczy moduł wysoki jest na 4 metry i szeroki na 3 metry. Moduły można łączyć, dzięki czemu możemy uzyskać billboard o wielkości:
  • 1 moduł 4 metry x 3 metry,
  • 2 moduły 4 metry x 6 metrów,
  • 3 moduły 4 metry x 9 metrów.
Za pomocą specjalnych zaczepów na billboardzie montujemy banery z zaprojektowaną przez klienta grafiką. Baner wykonujemy z siatki MESH z nadrukiem solwentowym. Baner może być zamontowany po obu stronach billboardu.

COŚ DLA WYOBRAŹNI

Na specjalne zamówienie klienta, billboard możemy dowolnie wydłużać. Proszę sobie wyobrazić billboard z grafiką wysoką na 4 metry i długą powiedzmy na .................... 18 metrów (6 modułów), holowany przez motorówkę wzdłuż obleganej przez turystów plaży!!!

NASZ ZASIĘG

Oferta dotyczy całego polskiego wybrzeża, głównych rzek oraz dużych jezior bez strefy ciszy.