Wycieczki motorówkami i rejsy motorówkami uwiecznione na filmach.

Dzięki uprzejmości znajomych, przyjaciół, klientów oraz naszej choć amatorskiej ale jednak produkcji uzbierała nam się już nie mała galeria filmów, której częścią chcielibyśmy się pochwalić.

Zdjęcia przedstawiają nie krótki okres naszej działalności. W poszczególnych ujęciach możecie zobaczyć nasze aktualne motorówki RIB, te co mieliśmy oraz motorówki zaprzyjaźnione, ponieważ czasem bywa że na wycieczkę po Trójmieście pod naszym przewodnictwem chce się wybrać większa ilość chętnych.

Jak możecie sami zauważyć każdy z Was i każdy z nas inaczej widzi i inaczej doświadcza rejsy motorówkami RIB. Inaczej je zapamiętuje i inaczej je pokazuje. I to jest genialne, bo każdy film jest inny. Stąd bardzo chętnie kolekcjonujemy i prezentujemy to co nam przysyłacie.

Ci bardziej uważni dostrzegą dużą część ciekawych miejsc, które na trasach wycieczek motorówkami po Zatoce Gdańskiej można napotkać. Jednak gwarantujemy, że oglądanie Gdańska, Gdyni, czy Sopotu siedząc przed komputerem lub zerkając w telefon to nie to samo, co wizyta na pokładzie naszej motorówki.

Poza tym co można zobaczyć oraz tym co można usłyszeć od nas, można też poczuć spory zastrzyk adrenaliny. Jak widać na niektórych filmach na Zatoce Gdańskiej pojawiają się fale, a dzięki nim zwykły rejs motorówką nabiera „adrenalinowych” rumieńców. A jak fal nie ma, zawsze spotkać można na wodzie drugą motorówkę. Ta zostawia za sobą kilwater, czyli ślad na wodzie, który (jeśli motorówka poprzedzająca płynie dostatecznie szybko i jest dostatecznie duża) umożliwia skoki podobne do skoków na naturalnych falach.

Jeśli czujecie niedosyt i poszukujecie więcej filmów lub zdjęć to zapraszamy na nasz profil na Facebook, YouTube oraz Instagram. Linki znajdziecie w dolnym prawym rogu naszej strony.

Gortat Team na pokładzie RIBY.PL

Tak jak już pisaliśmy, za sprawą Burmistrza Rumi gościliśmy na pokładzie ekipę GORTAT TEAM, która organizowała Gortat Cump 2016 właśnie w Rumi.A nasz wspólny rejs wyglądał tak:

Opublikowany przez Riby.pl / Vision & Team na 28 czerwca 2016
Rejs motorówką RIB z Gdańska do Gdyni

Film produkcji Kasia Okońska wspominający naszą podróż z Gdańska do Gdyni przy całkiem sympatycznej falce.

Opublikowany przez Riby.pl / Vision & Team na 11 czerwca 2016