RIB RIDE zimą. | Wynajem motorówek, przejażdżki i rejsy motorókami
RIBY.PL w projekcie Legenda Morska Gdyni
15 listopada 2013
Świąteczne Życzenia z pokładu motorówki
23 grudnia 2013

Zimowy RIB RIDE Skończył nam się listopad uważany, za najbardziej depresyjny miesiąc i czas niezwykle nieprzyjemnej pogody. Czas więc na prawdziwą zimę, która miejmy nadzieję, że nie będzie nas męczyć do maja 🙂 Czas też na zimowy RIB RIDE.

Ale – jak to się mawia w Norwegii – nie ma złej pogody, a jedynie zły ubiór. Stąd namawiamy gorąco do skorzystania z naszej propozycji, jakim jest Zimowy RIB RIDE, czyli zimowe przejażdżki motorówką. O tej porze roku, jest to zdecydowanie ekstremalne przeżycie. Poza frajdą jaką dają przejażdżki motorówką RIB, gwarantujemy wspaniałe doświadczenie jakim jest zwiedzanie Trójmiasta od strony wody. Oczywiście ze względu na niskie temperatury, polecamy krótkie wycieczki – maksymalnie 30 minut. W tym czasie możemy pokazać Gdynię, Torpedownię w Gdyni Babie Doły, czy Sopot oraz Klif Orłowski.

My ze swojej strony zapewniamy profesjonalne zimowe kombinezony, gogle, czapki, rękawice i specjalne maski zabezpieczające twarz przed zimnem. Nasi pasażerowie muszą zadbać jedynie o ciepłą bieliznę (najlepiej termo) oraz obuwie.

Gwarantujemy niepowtarzalny klimat, a przy silnym wietrze sporą falę i ogromną dawkę adrenaliny.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.