Film z motorówki nakręcony przez Trójmiasto.pl | RIBY.PL
Air Show w Gdyni z pokłądu motorówki
Zobacz Red Bull Air Race od strony wody bez korków i tłoku!
10 lipca 2014
Wynajem motorówki
4 stycznia 2016
Pokaż wszystkie wpisy

Film z motorówki nakręcony przez Trójmiasto.pl

Film z motorówki Trójmiasto.plPolecamy i zapraszamy do oglądania bardzo fajnego filmu z motorówki, który nakręciła z nami filmowa ekipa Trójmiasto.pl.

Dzięki uprzejmości ekipy z portalu Trójmiasto.pl został nakręcony film z motorówki podczas wycieczki po Gdańsku, Sopocie i Gdyni.

Trójmiasto.pl zapytało nas jak taka wycieczka wygląda. Nie zastanawiając się długo, zaproponowaliśmy dziennikarzom naszego ulubionego portalu o 3mieście, udział w takiej wycieczce. Efektem tego możecie podziwiać świetnie skręcony film z motorówki, którą najczęściej wykorzystujemy do tego typu przejażdżek.

Film jest bardzo dynamicznie zmontowany, więc efekt dla widza jest genialny. Wprawne oko może jednak wyłapać, że miejsca w których się pojawialiśmy na filmie się przeplatają – akcja filmu nie jest więc ciągła J A może powinniśmy napisać, że sceneria nie jest ciągła.

Na filmie zobaczyć możecie to co widzą pasażerowie podczas zwiedzania Trójmiasta od strony wody. Ale pamiętajcie, że są to jedynie wybrane lokalizacje. Smaczków i ciekawostek jest dużo więcej.

To co udało się zatrzymać po montażu to sekundowe ujęcia Klifu Orłowskiego, mola w Orłowie oraz w Sopocie, kanał Kaszubski – czyli część Stoczni Remontowej, Żuraw na Starym Mieście w Gdańsku, Diabelski Młyn – letnia atrakcja Gdańska. Z braku czasu antenowego uciekło wiele równie interesujących miejsc, a których szkoda nie zobaczyć.

Warto więc w któryś ciepły dzień wynająć motorówkę i rozpocząć taką wycieczkę z Gdyni lub Sopotu w kierunku Gdańska. Przy odrobienie szczęścia zobaczyć wielkie kontenerowce w Gdańsku i może inne ciekawe jednostki w Stoczni Remontowej.  Stocznia ta słynie bowiem w Europie z remontów i budowy specjalistycznych jednostek. Bardzo ciekawymi konstrukcjami są platformy wiertnicze, których ostatnio w stoczni nie brakuje.

Co ważne, jeśli zaplanuje się wycieczkę w idealnych warunkach pogodowych (mam tutaj na myśli punkt widzenia szczurów lądowych), czyli idealnie płaską wodę oraz słoneczny dzień – wycieczka motorówką po Zatoce Gdańskiej to przygoda dla każdego. Dzieci, kobiety oraz osoby starsze J Mam też dobrą informację dla tych, którzy cierpią na chorobę morską. NA MOTORÓWCE JEJ NIE MA! Czemu? Bo dynamika płynięcia jest za duża. Oczywiście jeśli na chwilę staniemy  na fali to może być gorzej, ale jeśli mamy informację że mamy tego nie robić, staramy się za wszelką cenę uniknąć możliwości powstania mdłości.

Polecamy więc zagwarantować sobie zastrzyk pozytywnych emocji dzięki adrenalinie, którą zapewniają prędkość, fale oraz wiatr. Zapraszamy na pokład!

Link:

http://trojmiasto.tv/Trojmiasto-od-strony-morza-9100.html

 

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.