Wieczory panieńskie i kawalerskie - rejs motorówką - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
Marina Gdynia motorówki i jachty motorowe
Radio Gdańsk w odwiedzinach na pokładzie RIBY.PL
28 lipca 2017
Zobacz miasto z morza od morza.
27 kwietnia 2019
Pokaż wszystkie wpisy

Wieczory panieńskie i kawalerskie – rejs motorówką

Wieczory panieńskie i kawalerskie - rejs motorówką

Pomysł na wieczór panieński?


Pomysł na wieczór kawalerski?


My go mamy!

 Szybka łódź motorowa        Zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, którego przyszły pan młody na pewno nie zapomni lub wieczoru panieńskiego, który przyszła małżonka będzie jeszcze długo wspominała, to zadanie spędzające sen z powiek wielu drużbom i druhnom. Dlatego właśnie do nich kierujemy propozycje, by taką imprezę zorganizować w miejscu, które raczej się z nimi do tej pory nie kojarzyło: na wodzie. Morska Zatoka Gdańska z malowniczym brzegiem Trójmiasta i możliwością błyskawicznego przepłynięcia na Hel – co umożliwiają nasze szybkie łodzie motorowe – to wbrew pozorom doskonałe miejsce, by spędzić tam jeden z najważniejszych dni w swoim życiu i świetnie się przy tym bawić.

Dlaczego warto?

         Przede wszystkim przejażdżki motorówkami Gdańsk to cała gama przeróżnych emocji, których można doświadczyć w czasie rejsu. Od podniecenia i adrenaliny krążącej w całym ciele, przez podekscytowanie i radość, a na wodnym szaleństwie kończąc. Zwykle turystyczne atrakcje nad morzem spłycane są – zupełnie niewłaściwie – do wodnych kąpieli przy brzegu pod okiem ratownika, opalania i różnych gier na plaży, jeśli w pobliżu stworzone jest na przykład boisko do piłki siatkowej. Tymczasem wystarczy się trochę oddalić od najbardziej uczęszczanych przez turystów miejsc, by zakosztować niebanalnej przyjemności, jaką dają rejsy motorówkami. I to nie byle jakimi, bo motorówki RIB, którymi dysponujemy, osiągają nie tylko bardzo wysokie prędkości, ale świetnie sprawdzają się też jako wodne taxi, którymi szybko, bez problemów i bez stania w korkach jesteśmy w stanie przewieźć Państwa w praktyczne dowolne miejsce w całej Zatoce Gdańskiej.

Ciekawe warianty tras

         Nie będziemy zaprzeczać, że pomysł spędzenia wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego na pokładzie pontonowej łodzi motorowej jest pomysłem nieszablonowym i wręcz szalonym. Ale to właśnie to szaleństwo sprawia, że takie imprezy stają się niezapomniane, a doskonałe ujęcia na licznych zdjęciach – z morską przestrzenią w tle, pokładem motorówki, młodej narzeczonej w kamizelce ratunkowej czy nawet stojącej przy sterze – na długo będą cieszyły oczy w domowych albumach. Dodatkowo każdy rejs motorówką Gdynia może dobywać się kilkoma różnymi trasami i zostać połączony z ciekawą formą zwiedzania Trójmiasta pod opieką jednego z naszych przewodników. Świetna zabawa i atrakcja, którą sam w sobie jest rejs szybką łodzią motorową, może zostać bez problemu wzbogacona również elementem historycznym i edukacyjnym. Szczególnie, że zwiedzanie Trójmiasta od strony morza jest fantastyczną okazją do tego, aby zobaczyć rzeczy i miejsca, które z perspektywy lądu są zupełnie nieosiągalne.

         Co w takim razie możemy zaproponować rozbawionemu towarzystwu decydującemu się na wieczór kawalerski i panieński na łodzi? Przede wszystkim dwa podstawowe warianty trasy, na której odbywamy swoje rejsy motorówkami Sopot – jeden wiedzie wzdłuż linii brzegowej Trójmiasta, drugi z kolei prowadzi dodatkowo wzdłuż Półwyspu Helskiego i kończy się w najdalej na północ wysuniętym końcu Polski, a więc na samym Helu. W obu przypadkach istnieje możliwość zrobienia przerw i postojów przy brzegu – na przykład na zrobienie zdjęć czy chwilę odpoczynku – a dzięki uniwersalności naszych łodzi przycumować możemy właściwie w każdym miejscu. Wycieczki turystyczne połączone ze zwiedzaniem już od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Korzystają z nich zarówno grupy zorganizowane – jak wspomniani uczestnicy wieczorów kawalerskich oraz panieńskich – ale również grupy biznesowe, firmowe (imprezy integracyjne) czy osoby prywatne.

Elastyczna ofertaPrzejażdżka water taxi - motorowką RIB

         Prócz samej atrakcyjności przejażdżki motorówką charakteryzuje nas jeszcze jeden atut. Nie narzucamy swoim klientom z góry ustalonych tras zwiedzania, ani kosztów takiej wycieczki. Trasę, czas i cel wyprawy staramy się zawsze dostosować do budżetu, jakim dysponują nasi klienci, dzięki czemu potrafimy się elastycznie dopasować do Państwa wymagań i oczekiwań. Nasze przejażdżki motorówkami Gdynia możemy rozpocząć z miejsca, w którym będzie Państwu najbardziej pasowało – przy plaży, w pobliżu portu lub w samym porcie.

         Staramy się przy tym wzbogacać naszą ofertę o inne atrakcje, bezpośrednio związane z samą przejażdżką. Z tego też względu podczas wieczorów kawalerskich – bo najczęściej z takich opcji korzystają panowie – oferujemy także możliwość spróbowanie swoich sił z nartami wodnymi. W ofercie znajduje się też weakboard (wersja dla miłośników wodnych szaleństw na desce) oraz parasailing (to z kolei propozycja dla osób, które chcą surfować w powietrzu na spadochronie ciągniętym za rozpędzoną motorówką). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by z tych opcji skorzystały również panie, chociaż te najczęściej wybierają atrakcje z nieco mniejszą ilością adrenaliny, jak chociażby przejażdżka na dmuchanej platformie (popularny banan) również holowanej za motorówką. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na niebanalną imprezę podczas wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, koniecznie wzbogać je o rejsy motorówkami, a zapewniamy, że nie ominą cię fantastyczne emocje.

Koniecznie zobacz czego możesz się spodziewać!

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.