Legenda Morska Gdyni RIBY.PL zaproszone do projektu!
rejsy po Zatoce Gdańskiej
Rejsy po Zatoce Gdańskiej z Gdyni
7 lipca 2013
Zimowy RIB RIDE
3 grudnia 2013
Pokaż wszystkie wpisy

RIBY.PL w projekcie Legenda Morska Gdyni

legenda morska GdyniWe wrześniu 2013 zostaliśmy zaproszeni do udziału jakim jest projekt Legenda Morska Gdyni.

Jest to bardzo ciekawy projekt, który nam – jako gdynianom – przynosi wiele radości i zadowolenia. Projekt ma na celu promować i zwracać gościom oraz mieszkańcom Gdyni, uwagę na morski charakter miasta.

Naszą częścią mają być wycieczki/przejażdżki na pokładach motorówek RIB, podczas których zwiedzić będzie można najciekawsze atrakcje Gdyni, dostępne jedynie od strony wody lub dające się podziwiać najlepiej z perspektywy wody.

Wycieczki po Zatoce Gdańskiej, dają bowiem najlepszą perspektywę do podziwiania oraz zrozumienia historii naszego regionu. Wszystkich zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do zerknięcia na stronę Legenda Morska Gdyni. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawe źródło inspiracji do ciekawego spędzenia czasu w naszym nadmorskim mieście.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.