Rejsy po Zatoce Gdańskiej z Gdyni - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
Wycieczka motorówką
27 kwietnia 2013
RIBY.PL w projekcie Legenda Morska Gdyni
15 listopada 2013
Pokaż wszystkie wpisy

Rejsy po Zatoce Gdańskiej z Gdyni

Gdynia  to – jak już wielokrotnie wspominaliśmy – najciekawsza marina w naszej części Wybrzeża. Jest to bowiem marina, z której wychodzi się od razu na wody Zatoki Gdańskiej – bez potrzeby długiego przechodzenia przez kanał portowy, jak to ma miejsce  w Gdańsku. Oczywiście wyśmienitą bazą wypadową na rejsy po Zatoce Gdańskiej jest również Sopot. Gdynia jednak jest Mariną zdecydowanie wygodniejszą z uwagi na dojazd samochodem, autobusem, czy nawet dostępność pieszo. Aby dotrzeć do Mariny w Sopocie należy zapłacić 7 złotych za bilet wejściowy na Molo w Sopocie. Tutaj nie ma również możliwości dotarcia samochodem. Sopot jest jednak ulubionym miejscem naszych klientów, gdzie kończymy wycieczki po Zatoce Gdańskiej i Gdańsku.

Zwiedzanie Trójmiasta od strony wody jest świetnym sposobem na poznanie naszej aglomeracji i ciekawe spędzenie wolnego czasu. W trakcie jednego rejsu po Zatoce możemy zobaczyć Gdańsk – miasto z kilkusetletnią historią, Sopot – kurort osadzony pomiędzy dwoma dużymi miastami, Gdynię – modernistyczne miasto z niespotykanym w skali kraju klimatem i historią z Torpedownią Babie Doły na czele. To wszystko doprawiamy szczyptą adrenaliny, jaką niesie ze sobą frajda szybkiego przemierzania wód Zatoki Gdańskiej na pokładzie motorówki RIB.

Serdecznie namawiamy wszystkich do planowania udziału w naszych rejsach z Gdyni, dzięki czemu wygodnie do nas dotrzecie i w pełni wykorzystacie naszą ofertę.

Rejsy po Zatoce Gdańskiej nie tylko dla turystów.

Warto wspomnieć że poza turystami szukającymi ciekawej formy zwiedzania Gdańska, czy generalnie Trójmiasta, rejs motorówką to również fantastyczna propozycja na organizację wieczoru kawalerskiego dla Panów, czy wieczoru panieńskiego dla Pań.

Jeśli jeszcze jesteście Państwo nie przekonani czy warto z nami płynąć, zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego:

 
Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.