Watertaxi Sopot | Gdynia - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
Załoga motorówki RIB
Wodne atrakcje imprez integracyjnych
8 kwietnia 2013
Wycieczka motorówką
27 kwietnia 2013

Wielkimi krokami zbliża się do nas lato, a więc wakacje. I tutaj Trójmiasto, a dokładnie Gdynia szykuje przykre niespodzianki dla kierowców podróżujących w kierunku Półwyspu Helskiego. Remont Estakady, remont ulicy Morskiej na odcinku wylotowym z Gdyni w kierunku Rumi i jako wisienka na torcie rozbudowa drogi dojazdowej do obwodnicy na Witominie.

Wszystko razem przypomina świetnie zastawioną pułapkę dla kierowców, którzy będą chcieli szybko przejechać przez Trójmiasto i dojechać do Jastarni, Juraty, czy Helu.

Dla tych, którzy planują dłuższy pobyt w tym rejonie jedna rada – uzbroić się w cierpliwość, lub tak zaplanować podróż, aby przez Trójmiasto przejechać nocą. Ale Ci, którzy jadą na Półwysep Helski na chwilę – ponurkować lub popływać na desce, i zależy im na czasie – nie mają za wiele alternatyw.

Tutaj polecić możemy swoje usługi. Watertaxi Sopot,  Water taxi Gdynia – to rozwiązanie, dzięki któremu można szybko trafić do Chałup, Jastarni, Juraty, czy Helu. Nasze motorówki RIB są w stanie dotrzeć w każde wskazane miejsce w 20-30 minut. Na pokład możemy zabrać do 8 osób i niezbędny sprzęt oraz bagaże.

Jeśli planujecie nurkowania, świetnym rozwiązaniem jest zaplanowanie pobytu po stronie Gdyni, czy Sopotu, natomiast wypłynięcie na nurkowanie z Mariny w Gdyni. Tak dotrzemy do celu najdalej w 30 minut. Wodne taxi Sopot, czy Wodne Taxi Gdynia, pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który poświęcić można na relaks w nadmorskim klimacie. Co więcej, w sobotni wieczór, po nurkowaniu, można zaplanować SPŁYW MONCIAKIEM, czyli sopocki clubbing.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.