Wodne atrakcje imprez integracyjnych - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
pokazy ratownictwa wodnego
Firmowe imprezy nad Bałtykiem
29 marca 2013
Water taxi Sopot | Gdynia
Watertaxi Sopot | Gdynia
19 kwietnia 2013
Pokaż wszystkie wpisy

Wodne atrakcje imprez integracyjnych

Kilkanaście lat temu byłoby wręcz nie do pomyślenia, aby impreza integracyjna odbywała się gdzieś poza siedzibą firmy czy miastem, w którym się ona znajduje. Stopniowo jednak firmy takie jak nasza, zajmujące się organizacją firmowych eventów i wyjazdów, zdobywały na tyle szerokie zainteresowanie, że coraz częściej imprezy integracyjne organizowano w zupełnie nowej scenerii. Współcześnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się wypady plenerowe w teren, w których się specjalizujemy, ale również firmowe imprezy integracyjne nad wodą, głównie nad Bałtykiem, ponieważ dają one przeogromne możliwości organizacyjne.

Przede wszystkim chodzi tu o mnogość różnorodnych atrakcji i rozrywek czekających na uczestników takich wyjazdów, do których zaliczyć trzeba oczywiście atrakcje typowo wodne. Ponieważ jednak standardowe rejsy jachtami, pływanie na żaglówkach czy zwiedzanie Zatoki Gdańskiej od strony morza (poprzez przejażdżkę motorówkami) są często niewystarczające, dla swoich klientów przygotowaliśmy też zupełnie inne możliwości spędzenia czasu i integracji z innymi uczestnikami imprezy. Czekają na nich głównie atrakcje związane ze sportami wodnymi: watertaxi jazda na skuterze wodnym, na nartach, parasailing (gdzie spadochron przyczepiony do motorówki jest za nią holowany), weakboard i flyboard, przejażdżki na motorówkach pontonowych RIB czy na specjalnych platformach (banany, koła), ale nie brakuje też innych rozrywek. Na szczególną uwagę uczestników imprez integracyjnych nad wodą zasługują przede wszystkim profesjonalne imprezy na plaży (obejmujące ogniska, turnieje sportowe i sprawnościowe, nurkowanie czy pokazy ratownictwa wodnego), służące budowaniu dodatkowych relacji wśród pracowników.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.