Integracja nad wodą – to działa! - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
Impreza plazowa Wladyslawowo
Pomysł na imprezy integracyjne na wodzie
5 marca 2013
pokazy ratownictwa wodnego
Firmowe imprezy nad Bałtykiem
29 marca 2013
Pokaż wszystkie wpisy

Integracja nad wodą – to działa!

Morze zazwyczaj kojarzy się nam z wakacjami, urlopem i czasem wolnym od pracy – czymś, co kompletnie niezwiązane jest z naszymi obowiązkami służbowymi, lecz wręcz przeciwnie, dotyczy tylko i wyłącznie wypoczynku. Co jednak, jeśli za sprawą wyjazdu integracyjnego dla pracowników firmy morze przestanie być postrzegane wyłącznie przez pryzmat wakacji i letnich wczasów? Integracja firmowa nad wodą – w tym wypadku morzem Bałtyckim – to świetna forma atrakcji dla każdego z pracowników oraz dla ich przełożonych. Pozytywne skojarzenia z wakacjami pozwalają na szybsze rozluźnienie się i odprężenie, przez co integrowanie się z innymi uczestnikami wyjazdu jest znacznie prostsze i łatwiejsze.

Dodatkowo samo morze gwarantuje wiele świetnych atrakcji, na których czele stoją zdecydowanie morskie wyprawy żaglówkami, jachtami i motorówkami RIB (water taxi), czy rozrywki ze znacznie większą dawką adrenaliny jak narty wodne, skutery czy flyboard. Na uczestników firmowej integracji, którzy bardziej cenią sobie spokój i pasywny wypoczynek, czekają zaś przygotowane przez nas atrakcje lądowe lub – w przypadku atrakcji morskich – spokojne zwiedzanie np. Trójmiasta z pokładu motorówki. O tym, że imprezy integracyjne nad morzem przynoszą szybkie i fantastyczne efekty, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Oczywiście zawsze można skorzystać z innej naszej oferty dotyczącej organizacji imprez dla firm w hotelach czy w terenie (które obejmują jeszcze śmielsze i ciekawsze atrakcje dla uczestników), jednak wersja morskiej integracji wydaje się bardziej przyjazna i dostępniejsza.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.