Imprezy firmowe nad morzem - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
Katamaran Top-Cat w trakcie rgat firmowych
Rejsy dla firm – integracja firmowa
11 lutego 2013
Impreza plazowa Wladyslawowo
Pomysł na imprezy integracyjne na wodzie
5 marca 2013
Katamaran Top-Cat w trakcie rgat firmowych
Rejsy dla firm – integracja firmowa
11 lutego 2013
Impreza plazowa Wladyslawowo
Pomysł na imprezy integracyjne na wodzie
5 marca 2013
Pokaż wszystkie wpisy

Imprezy firmowe nad morzem

Właściciel, prezes czy dyrektor każdej firmy – małej lub dużej – doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne dla jej funkcjonowania jest odpowiednie motywowanie pracowników. Ogromną rolę spełnia również sama integracja zespołu, którą można uzyskać na wiele różnych sposobów. Od lat jednak jednym z najskuteczniejszych są oczywiście firmowe wyjazdy integracyjne, które coraz częściej swój finał mają nad morzem.

Polscy przedsiębiorcy zaczynają doceniać zalety wodnego wypoczynku oraz możliwości, jakie on daje pod względem profesjonalnej integracji. Bliskość wody zapewnia szeroką różnorodność form wypoczynku, wspólnej zabawy i rozrywki, ale jest również gwarantem doskonałej integracji. Nasza firma skupia się w tym wypadku na budowaniu wśród uczestników szczególnej więzi współpracy, tak niezbędnej w wykonywaniu służbowych obowiązków, którą uzyskujemy przez organizowanie dla Twoich pracowników np. wspólnych rejsów – watertaxi, wycieczek wodnych czy przejażdżek na „bananach”, czyli dmuchanych platformach. W swojej ofercie posiadamy również atrakcje z mniejszą ilością adrenaliny, ale pozwalające z kolei na zacieśnianie już utworzonej współpracy – ognisko na plaży, zwiedzanie miasta od strony morza (np. na motorówkach lub żaglówkach) czy zwyczajny, leniwy odpoczynek na plaży sprawiają, że pracownicy czują się bardziej rozluźnieni, a tym samym gotowi do szerszej integracji ze swoimi kolegami. Jeśli jednak morze Cię nie interesuje i chcesz dla swoich pracowników czegoś innego, możesz też sprawdzić organizowane przez nas imprezy integracyjne dla firm w terenie.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.