Imprezy firmowe nad morzem | Wykorzystaj motorówki od RIBY.PL
Przejażdżka water taxi - motorowką RIB
Integracja nad wodą – to działa!
19 marca 2013
Załoga motorówki RIB
Wodne atrakcje imprez integracyjnych
8 kwietnia 2013
Pokaż wszystkie wpisy

Firmowe imprezy nad Bałtykiem

Współcześnie rola i forma imprez integracyjnych znacznie różnią się od tych, z którymi mieliśmy do czynienia kilka lat temu lub wręcz na samym początku, gdy przedsięwzięcia takie dopiero pojawiały się w większych firmach. Dzisiaj firmowe imprezy integracyjne oraz motywacyjne są niejako nieodłączną częścią działalności każdej firmy, wpisaną w jej tradycję, ale również mającą znaczny wpływ na samych pracowników. O wiele lepiej sprawdza się bowiem osoba, która została doceniona przez pracodawcę i która miała możliwość wyjazdu na imprezę firmową, niż taka, którą podobne atrakcje omijają. Zwłaszcza, gdy związane są one z rozrywkami wodnymi: rejsami po nabrzeżu Bałtyku, imprezami na plaży, regatami jachtowymi czy jazdą na skuterze wodnym.

Firmowe imprezy nad Bałtykiem nie przez przypadek są jednymi z najczęściej wybieranych form pracowniczych wypadów integracyjnych. Bliskość morza wzbudza w uczestnikach atmosferę wypoczynku kojarzoną z wakacjami, a więc okresem bezstresowym, odprężającym i rozluźniającym, co znacznie ułatwia wszelkie działania integracyjne, budowanie relacji pracowniczych, uczenie się wzajemnej współpracy i odpowiedzialności za kolegów i koleżanki z pracy. Przygotowany przez nas plan imprez integracyjnych nad morzem jest zaś ułożony w taki sposób, aby żaden z uczestników nie czuł się pokrzywdzony czy znudzony wyjazdem: nie brakuje atrakcji typowo rozrywkowych jak i ukierunkowanych na działania integracyjne. Każdy wyjazd to dla nas zupełnie nowe wyzwanie, dlatego staramy się, aby przebiegał bez żadnego zarzutu.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.