Wynajem motorówki to pomysł na najlepszą imprezę firmową
Rejs motorówką Gdynia Sea Tower
Rejs motorówką – poznaj Trójmiasto z zupełnie nowej perspektywy
23 stycznia 2016
Patent sternika motorowodnego – szkolimy w pływaniu
23 lutego 2016
Pokaż wszystkie wpisy

Wynajem motorówki to pomysł na najlepszą imprezę firmową

Rejs motorówką z Gdyni do Sopotu po Zatoce GdańskiejWspółpraca w zespole, odpowiednia atmosfera, brak konfliktów i zawieranie licznych znajomości również poza pracą – według wielu socjologów te czynniki mają ogromny wpływ na wydajność pracownika. Nic dziwnego, że firmy – coraz częściej również prywatne przedsiębiorstwa a nie tylko spółki państwowe – inwestują w swoich podwładnych, organizując im raz, dwa lub więcej razy w roku specjalne wyjazdy integracyjne. Dla firm zainteresowanych takimi przedsięwzięciami mamy specjalną ofertę organizacji imprez firmowych, w czasie których odbywają się atrakcyjne rejsy motorówkami Gdańsk, będące niezapomnianą przygodą.

Powiew nowości

Co wyróżnia naszą ofertę od dziesiątek, a nawet setek firm zajmujących się profesjonalnym organizowaniem imprez firmowych? Przede wszystkim nowoczesne, niebanalne i zaskakujące podejście do procesu integracji. Wychodzimy z założenia, że oklepane ogniska, grille, piesze wycieczki czy codzienne zabawy z tańcami można zastąpić czymś zupełnie nowym, co na pierwszy rzut oka wcale nie kojarzy się ani z integracją, ani tym bardziej z imprezą firmową. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że firmy korzystające z tego typu usługi, wracają do nas roku – rejsy motorówkami cieszą się bowiem wśród ich pracowników ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego – możliwość przepłynięcia kilkudziesięciu mil na pokładzie szybkiej łodzi, czując nie tylko morską bryzę i palące słońce, ale również ogromną dawkę adrenaliny, znacznie równi się od spokojnej imprezy przy ognisku.

To swoisty powiew nowości w zakresie imprez integracyjnych, który dopracowujemy w każdym calu: prócz samego rejsu jesteśmy w stanie przygotować kilka innych atrakcji, na przykład profesjonalne jedno lub nawet kilkudniowe regaty dla firm. Nasza usługa przygotowywana jest w sposób fachowy i zawsze dostosowujemy ją pod konkretną firmę: liczbę pracowników, ich wymagania i oczekiwania.

Wynajem motorówki to niebanalna atrakcja…

Red Bull Air Race w GdyniOgromną przewagą charakteryzującą już na starcie water taxi, jest możliwość opłynięcia nie tylko linii brzegowej w Trójmieście, ale również popłynięcia wzdłuż Półwyspu Helskiego. Nad całością wyprawy czuwają doświadczeni pracownicy, którzy zadbają o wasze bezpieczeństwo i dodatkowo opowiedzą kilka ciekawostek o samym Trójmieście, Helu, Jastarni i mijanych atrakcjach. Ponadto wynajem motorówek, by zorganizować firmowy rejs na przykład z Gdyni na Hel, wiąże się z mniejszymi kosztami niż zakup biletu na tramwaj wodny, pociąg czy jazdę samochodem. Motorówki mogą również przybić do brzegu właściwie wszędzie, nie potrzebując w tym celu portu – co umożliwia zaplanowanie trasy w każdej możliwej konfiguracji, zrobienie przerw w rejsie czy nagłą zmianę planów.

Niebanalność oferowanej przez nas usługi sprawia, że cieszy się ona niegasnącym zainteresowaniem ze strony firm z całej Polski. Gościliśmy już firmy z każdego rejonu kraju, organizując dla nich imprezy integracyjne na kilka a nawet kilkadziesiąt osób, oferując atrakcję zaskakującą, niespotykaną a przez to konkurencyjną w stosunku do innych opcji firmowej integracji.

… która zaskoczy każdego

Trzeba tu zaznaczyć, że przejażdżki motorówkami Gdańsk adresowane są do każdego: nawet jeśli nie lubisz wody i boisz się ogromnej morskiej przestrzeni, korzystając z naszej oferty masz gwarancję bezpiecznej przeprawy. Nad całością rejsu czuwają ratownicy-profesjonaliści, każdy z klientów zakłada kamizelkę, którą bezwarunkowo musi nosić przez cały czas trwania przeprawy, zabronione jest również gwałtowne wychylanie się poza burtę czy wykonywanie niebezpiecznych ruchów.

Firmowa integracja na pokładzie naszych łodzi to przede wszystkim zawiązywanie ścisłej współpracy między pracownikami. W przypadku firmowych regat organizowane są bowiem nie tylko same imprezy na pokładzie – z muzyką i poczęstunkiem – ale staramy się również angażować pracowników do pracy przy samej łodzi, pokazując im na przykład, jak się nią steruje, jak wygląda konkretne oprzyrządowanie, zmiana żagli czy cumowanie w porcie.

Kilka wariantów

Pragnąc dostosować swoją ofertę do wymagań klientów, przygotowaliśmy jej kilka różnych wariantów, obejmujących zarówno wynajem motorówki Sopot, rejsy motorówkami typu wodne taxi, rejsy wycieczkowe z przewodnikiem, firmowe regaty z możliwością zorganizowania na pokładzie imprezy integracyjnej. Wszystkie te propozycje występują w formie zarówno jednokrotnej usługi, jak i usługi cyklicznej – na przykład w przypadku, gdy Państwa pobyt w Trójmieście trwa kilka dni, możemy w tym czasie spokojnie świadczyć usługi transportowe na wodzie.

W przypadku wyboru opcji z regatami, nasi klienci mogą skorzystać z kilku różnych wariantów: wyżywienia i noclegu bezpośrednio na jachcie; wyżywienia na jachcie, noclegów w hotelach; wyżywieniu w restauracjach na lądzie, noclegów na jachcie. Dzięki licznym opcjom firmy mogą swobodnie wybierać rozwiązania najkorzystniejsze dla siebie – na przykład w sytuacji, gdy jakaś impreza lub atrakcja ma miejsce na lądzie, można ją od razu połączyć z wizytą w restauracji. Z kolei jeśli cała impreza integracyjna ma odbywać się na wodzie w czasie rejsu po Zatoce Gdańskiej, i noclegi, i wyżywienie możemy bez problemu zorganizować na pokładzie jachtów.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.