Rejsy dla firm – integracja firmowa - RIBY.PL | Rejsy i przejażdżki motorówkami. Wycieczki łodzią motorową
Imprezy na wodzie - motoróka RIB
Jak organizowane są imprezy na wodzie?
11 lutego 2013
Watertaxi na imprezie integracyjnej
Imprezy firmowe nad morzem
20 lutego 2013
Pokaż wszystkie wpisy

Rejsy dla firm – integracja firmowa

Organizacja firmowych imprez, czy to związanych z aspektem integracyjnym czy po prostu ściśle rozrywkowym, nie jest zadaniem szczególnie łatwym. Chociaż istnieje wiele firm i osób, które się chętnie tego podejmą, to niewiele z nich może zaoferować na przykład nowoczesne rejsy dla firm, będące zarówno rozrywką jak i przemyślaną formą integracji.

Rejsy takie mogą być organizowane w różnych trybach – od jednodniowych wycieczek po nawet tygodniowe rejsy po Bałtyku, połączone ze zwiedzaniem nadmorskich miejscowości i integracyjnymi zabawami. Obecnie rejsy firmowe należą do elity wśród wszystkich form imprez dla firm czy zorganizowanych grup, ponieważ mimo swojej ogromnej atrakcyjności, dużej dawki adrenaliny i gwarancji niesamowitych przeżyć, można z nich skorzystać w bardzo niskich i korzystnych cenach. I nie ma tu znaczenia, czy na rejsy firmowe wybierzemy się luksusowym jachtem czy małym katamaranem przeznaczonym na krótkie dystanse – w każdym przypadku i w każdej sytuacji możemy być pewni, że ten czas na pewno zapamiętamy na bardzo długo.

Maciek RIBY.PL
Maciek RIBY.PL
Imprezami integracyjnymi, eventami oraz szeroko pojętą tematyką morską zajmuję się od zeszłego wieku :) Morze to moja pasja i przy okazji sposób na życie. W trakcie licznych szkoleń, rejsów, wycieczek przybliżam uczestnikom tematykę morską oraz zarażam miłością do Trójmiasta.